Hakkımızda

Teknikten Çok Daha Fazlası

35 YIL

35 yıldır sektörde sorunsuz biçimde dört koldan hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarmış bir firmayız. En kaliteli ses, ışık, görüntü ve sahne sistemlerini sağlıyor, bununla beraber güçlü teknik prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.


Staras olarak çıkmış olduğumuz bu yolculukta, yerli yabancı pek çok organizasyona imza attık. Her organizasyonda kendimizi çözüm ortağı olarak konumlandırdık ve ortaklarımızın memnuniyetini önemseyerek yıllar içinde gerek teknik, gerek uzman kadrolarımızla daha da profesyonelleştik, büyüdük.


Dünyadaki yeniliklerin ve teknolojinin yakından takipçisi olduk, ihtiyaçları daima müşterilerimizden önce belirleyerek gerekli ekipmanları bünyemize dahil ettik.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Birlikte çalışıyoruz, yol arkadaşınız ve çözüm ortağınız oluyoruz.

Önce sizi dinliyoruz, sonra kendimizi sizinle birlikte fikir üretirken ya da geliştirmek için üzerine yeni düşünceler eklerken buluyoruz. Hayalleri kağıda dökmek önemli. Tüm bu süreci sizin için tasarım olarak ele alıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz, her zaman ilklere imza atıyoruz

Yer yıl teknolojinin gerektirdiği yeni ürünler ve çok deneyimli teknik kadromuz ile aynı anda birçok işi eksiksiz yerine getirme beceresine sahibiz. Sizinle beraber biz de tadını çıkarıyoruz.

Uluslararası proje ve ortaklık deneyimlere sahip olan bir firmayız

Yılların deneyimine sahip firmamız gerekli görüldüğünde yurt dışı partnerleriyle büyük projelere ortak oluyoruz. Bilhassa Türk Cumhuriyetlerinde birçok açılışı ve şovlara imza atan Staras, yurt dışında da tüm teknik prodüksiyon hizmetlerini başarı ile yerine getirmektedir.

İşinde uzman, sizleri dinlemeyi seven, çözüm üreten ve işine gönülden bağlı bir ekip

Ses-ışık ve görüntü sistemleri ile teknik altyapımız; ihtiyaca ve fikirlerinize yönelik yeni teknoloji ar-gelerimiz ve hepsinden önemlisi işinde uzman, sizleri dinlemeyi seven, çözüm üreten ve işine gönülden bağlı bir ekibimiz var.